Вибираємо аромат на літо

Кожна жінка обираючи для себе парфум насамперед робіт це виходячи з власних уподобань. Тому такий аромат може дуже багато розповісти о темпераменті такої людини тому що він е віддзеркаленням її особистості. Дослідження які проводилися лабораторіями парфумерних компанії вказують на те, що парфуми дуже сильно впливають на темперамент и характер жінки, знижаючи негативні риси й прокращуючи позитивні. Також парфум допомагає дамам сформувати особистий стиль і додає фінальні штрихи до її образа.

Виходячи із всього сказаного раніше, в данній статті мова піде про те, як вибрати парфум на літо опираючись на риси власного характеру і темпераменту.

Аромат який підійде дамам сангвінікам

Психологи знають, що люди сангвініки мають дуже високий рівень оптимізму, вони часто стають душею любої компанії і здатні їнаходить вихід з самого скрутного становища. Жінки сангвініки завжди готові до змін і не бояться експериментувати. Як говорять спеціалісти парфумерної галузі таким особам найкраще підійдуть аромати в яких можна почути відтинки цитрусів, квітів, а також дерев’яні нотки.

Якщо говорити про конкретні марки то таким жінкам варто спробувати парфум Yves Saint Laurent. Це дуже знаменита марка духів яка завоювала світ багато років тому. Вона має дуже тонкий і естетичний аромат який подобається жінкам в всьому світі.

Парфум для дам холериків

Люди холерики обкладають високим рівнем ентузіазму, що дозволяє їм доводити до кінця будь-яку справу за котру вони беруться. Жінки холерики дуже поривчасті, імпульсивні, а також чуттєві. Таким дамам часто подобаються аромати, в яких можливо відчути відтінки пов’язані зі сходом, солодощів, а також нотки дерева.

При тому як показує практика холерикам дуже подобаються складні композиції в котрі входить багато компонентів. Це дозволяє їм підкреслювати свій багатогранний характер.

Якщо казати про марки парфумів, то таким дамам котрі вирішили вибрати аромат на літо варто звернути увагу на виробі таких брендів як Montale, Kenzo, Bvlgari.

Аромат який підійде для жінок флегматиків

Як звісно флегматики мають дуже спокійний характер. Тому коли мова заходить про вибір духів на літо, такі жінки віддають перевагу легким, свіжим природнім ароматам, а також композиціям які нагадують про таємничий схід.

Тому дуже часто вони віддають перевагу виробу таких світових брендів як Giorgio Armani чи D&G.

Тебе будет интересно:

Напишите отзыв! Ваше мнение важно!

Оставить отзыв

Внимание! Все права на текстовые материалы на сайте принадлежат владельцам сайта. При копировании материалов сайта прямая индексируемая ссылка на сайт M-fresh: Красота и здоровье девушки с указанием, что сайт является источником статьи, обязательна!